HASSAS TERAZİLERİN MUAYENE İŞLEMLERİ

  • Yetkili muayene servisleri tarafından elektronik hassas teraziler ile eşit kollu teraziler muayene edilebilmektedir. Eşit kollu terazilerde kullanılan gram takımlarının ise Bilim Sanayi ve Teknoloji Karaman İl Müdürlüğü tarafından yapılması gerekmektedir.

  • 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı muayene kontrol işlemlerini dijital ortama aldığından, üzerinde "M" ve "CE" logosu, minimum ve maksimum ağırlık çekeri olmayan, seri no ve üretici firma bilgisi bulunmayan terazilerin müracaatları kabul edilmeyecektir. KURUM DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

  • Başvuru formunda doldurulan bilgiler anlık sisteme kayıt edileceğinden bilgilerde herhangi bir hata olması durumunda sistemde herhangi bir değişiklik söz konusu olamayacağından Muayene Başvuru Formunun dikkatli doldurulması gerekmektedir.

KÜTLE SETİ MUAYENESİ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

KÜTLE SETİ DİLEKÇE VE İKİ HESABA YATIRILAN DEKONTU DİGİTAL ORTAMTA BAŞVURULMASI GEREKMEKTEDİR. İLGİLİ YAZI İÇİN TIKLAYINIZ

KÜTLE SETİ İÇİN MERKEZ ECZANELER YERİNDE MUAYENE GİDERİ İÇİN 37,60 TL VE MUAYENE İŞLEMLERİ İÇİN 60,00 TL KÜTLE SETİ İÇİN BELDE, İLÇE VE KÖYLER İÇİN 50,10 TL VE MUAYENE İŞLEMLERİ İÇİN 60,00 TL YATIRACAKLARDIR. KÜTLE SETİ İÇİN 31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA MESAİ BİTİMİNE KADAR YAPILIP ODAYA BİLGİ VERİLMESİ ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

EŞİT KOLLU TERAZİLER VE ELEKTRONİK HASSAS TERAZİLER İÇİN BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

EŞİT KOLLU TERAZİLER VE ELEKTRONİK HASSAS TERAZİLER İÇİN BAŞVURU FORMUNUN 31 OCAK 2018 ÇARŞAMBA MESAİ BİTİMİNE KADAR ODAMIZA GÖNDERMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Kategori : ODA - Oca 12, 2018


Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapın!